Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a Laptopom egyik...

Tönkrement a Laptopom egyik billentyűzet gombja. Honnan tudnék a legolcsóbban szerezni bele gombot?

Figyelt kérdés
Garanciám már nincs a laptophoz. Van olyan hely, ahol olcsó, elfogadható áron cserélik ki? A felső része nincs meg amit "nyomkod" az ember.

2018. jan. 24. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
ebay, aliexpresst megnéznem a helyedben. A gomb kupja a problémás, vagy az alatta levő dolgok is? Mert ha az előbbi akkor keycap talán a kulcsszó, ha utóbbi, akkor pedig SZERINTEM csak billentyűzet csere.
2018. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Vajon a laptop márkáját miért nem írtad ki? Mert aki tudta, az mind elküldött melegebb éghajlatra? :)
2018. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 csak a gomb "kúpja" a hibás, igazából eltörött és helyette kellene egy új. #2 Egyébként ASUS laptopom van ha érdekel, és egyébként kösz az hasznos kommentedet! :)
2018. jan. 24. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
#3 normális kérdés esetén hasznosabb választ lehet írni. ;)
2018. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Ez igen... Míg Te és és #2 okoskodni jöttök ide, addig valaki megpróbált érdemben hozzászólni. Elismerem hogy kissé hiányos volt a leírás, de nehogy már ezen akadjatok fent... Vagy akkor kérdeznél/kérdeznétek vissza kultúráltabban. A ti fajtátok miatt most csak az OFF megy, mi lett volna ha a témához szólsz hozzá, ahogy azt az oldalon kellene? Egyébként megoldódott a problémám. Kösz! Több vitát erről nem nyitok, ez nem az a thread.
2018. jan. 24. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Nem kell új vitát nyitni.


Valóban visszakérdezhetnék kultúráltabban, csak több itt a rosszul feltett kérdés, mint porszem a monitoromon.


Ezért kérdeztem egyébként:


[link]

2018. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez így is van rendjén, hogy reagáltok a kérdésemre. Én úgy írtam ki a kérdést, hogy nem igazán vagyok jártas laptop buherálásban. Ettől még ugyanúgy feltehetem a kérdést nemde?:) Sokkal inkább előrevinné a probléma megoldását a dolog, ha "építő jellegű" kérdéseket teszünk fel egymásnak, hogy mielőbb megoldjuk azt. Ezért van az oldal HAHÓ!

Remélem megértesz.

2018. jan. 25. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!