Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FOBTOS! Hogyan hozzak vissza...

FOBTOS! Hogyan hozzak vissza fájlokat meghibásodott pendriveról?

Figyelt kérdés
Éppen dolgoztam egy fájllal egy pendriveon, amikor a Windows intézőm váratlanul újraindította magát. Ekkor már a pendriveomat nem észlelte a rendszer és hibaüzenetet adott, hogy formázzam le a pendriveot, amit nem akarok megtenni. Mi a teendő, hogy visszahozzam a fájlokat? Sürgős! A válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 25. 23:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Itt van egy kép a hibaüzenetről: [link]
2018. jan. 25. 23:37
 2/10 anonim ***** válasza:

A Recuva nevű programmal megvizsgálhatod a törölt vagy hibás cuccokat:

[link]

2018. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És vissza is lehet állítani a fájlokat vele?
2018. jan. 25. 23:49
 4/10 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy nem észleli a fájlrendszert. Letöltöttem egy Demo verziójú programot, az ICare recovery -t viszont az max 1GB-ig engedi visszahozni a fájlokat, és a fájlrendszert FAT32-ként észleli.
2018. jan. 25. 23:54
 5/10 anonim válasza:
A mai windowsokban már nincs scandisk, ami megvizsgálja a meghajtót?
2018. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én még "kezdőnek" számítok Windows 10 terén, valószínűleg ezért nem találtam. Most ahogy látom a fájlformátum nem FAT32, hanem RAW. Találtam egy weboldalt, amely felsorol pár hasznos szoftvert a probléma orvosolására, viszont eddig már hármat kipróbáltam, és egyik se tudta megoldani a problémát (Weboldal: [link] )
2018. jan. 26. 00:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha minden más lehetőség csődöt mond, akkor adatmentés.

De számíts rá, hogy keményen a zsebedbe kell nyúlni érte.

2018. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

GetDataBack for Fat

Ez a szoftver vissza fogja hozni.

2018. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A GetDataBack eddig tényleg a legjobb viszont a fő probléma vele pont az, hogy a fájlok tényleges visszaállításához fizetni kell(full verzió) és ahogy látom nem is keveset. (79 USD) Esetleg tudsz javasolni olyan szoftvert, amely ugyanezt megcsinálja ingyen, vagy 4000 Ft költség alatt?
2018. jan. 26. 02:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Hm. Hát akkor marad a crack-vadászat.

Egyébként meg ne vegyél rá mérget, hogy a visszaállított adatok olvashatóak is maradnak. Én megszívtam már így egyszer sajnos...

2018. jan. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!