Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a videokártyámmal?

Mi lehet a baj a videokártyámmal?

Figyelt kérdés

Tegnap, mikor elindítottam a 7D2D MP mentésem, a videókártyám( Asus Strix 1080 oc) ventillátorai full sebességre pörögtem, az FPS-em pedig 0közelébe került. Újra próbáltam: betöltött a játék, rövid idő múlva a blokkok feketén villogtak, és az fps-em ismét 0közelébe lement. Próbálkoztam megoldani:újra letöltöttem a 7D2D-t steamre, másik mentéssel próbálkoztam, kiszedtem a videókártyát az alaplapból, és visszaraktam. Mikor betölt a mentés, az toolbar meg a hp látszik, de minden más fekete. Tudok forogni, meg tudom nyitni az inventorym.

Próbáltam másik game-eket de mindnél egyszer csak elkezdett lemenni 0ra, és a ventik fullra pörögtek.

Mitől lehet? Hogy oldjam meg?



2018. jan. 30. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
kipróbálnám másik táppal
2018. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt hasonló problémám, bányász vírus okozta, próbáld ki egy offline játékkal netet kihúzva, ha úgy üzemel rendesen akkor vírus!
2018. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek ;)

Kihúztam a netet és nem szarakszik a videókártya szóval bányászvírus lesz. Egy sima víruskeresés megoldja hogy tudjak netet használni anélkül hogy a gpu felpörögne?

2018. jan. 30. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Malwerbytes le irtotta. Javaslom annak a hasznlatát, nod és a windows defender nekem nem használt.
2018. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] ha nem oldja meg akkor sajna windows telepítés :/
2018. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!