Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali gépen kapcsolós...

Kistomzi kérdése:

Asztali gépen kapcsolós elosztón van, mikor bekapcsolom búg a hangfal, a gép el sem indul, ha nem búg elindul. Elosztót, tápkábelt cseréltem, még mindig jelentkezik a probléma. Táp egy chieftech 650es ami 9éves. Öreg a táp? Vagy más hardwer a ludas?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy el sem indul? Nem kap áramot? Nem pörög, nem villog, nem zúg? Másik konnektornál próbáltad?
2018. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pörög,nem világít,nem zúg,nem csinál semmit... ha búg a hangfal. Ha nem búg tökéletesen működik a gép. Heti 3-4 alkalommal jelentkezik a probléma.
2018. febr. 6. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor, ha hozzáérsz a házhoz, nem ráz meg kicsit?
2018. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rázott még meg, pedig többször megfogtam ilyenkor. Olyan mint ha nem lenne áram alatt, pedig a hangfal búg, ha kihúzom a hangfalat a gépből nem búg (a gépből jön a hang de nem kapcsol be) Próbáltam másik dugaljon, ott is ugyanez.
2018. febr. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!