Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap Hiba miatt új gépet...

Alaplap Hiba miatt új gépet kellett épitenem Ryzen 3 1300X Asus Rog Strix B350-Gaming és ugye DDR4ram windows7 szerintetek felmegy rá?

Figyelt kérdés
Nem jön be a W10

2018. febr. 6. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ne 3-as usb-be dugd a lapodon a pendriveot, ha telepíted a win7-et, mert hibát dob rá. Sztem a mai napig nincs a telepítőjében 3.0-s driver.
2018. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fel lehet erőszakolni, de buherálni kell már a telepítőn is, illetve később a frissítésekkel is lesznek gondok.


Nekem sem volt egyszerű művelet, pedig az én gépem Skylake alapú, amivel még kompatibilis a 7.

2018. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit buherálnia, mert van 2.0 usb a lapján.
2018. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Frissiteni nem szoktam a Wint

Én inkább csak az alaplapi driverek miatt aggódom... nem igazán van Win7re

2018. febr. 6. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy G4560-ra(7.generációs intel proci, alaplap egy GA-B250M-DS3H) feltudtam rakni simán DVD-ről.Ugye ha USB-ről akarod telepíteni akkor lesz egy driver hiba(a válasz végén lesz videó hogy rakd rá a pendrivera a drivert ami kell). Én DVD-ről raktam fel, semmilyen baja se volt azzal a driverrel.Szépen felment, az alaplaphoz kapott lemezről felraktam a drivereket, videókártyához is felraktam.Majd a wufuc nevű közösség által készített patchet ami feloldja a frissítéseket a már nem támogatott processzoroknál. Ezután kaptam egy gyors , tökéletesen használható Windows 7-et egy elvileg már nem tökéletesen támogatott processzoron.Ha te nem szeretnéd DVD-ről telepíteni, vagy csak nincsen akkor tedd rá egy másik gépről a 7-et egy pendrivera, és ahogy ez a videó mutassa, egyszerűen add hozzá a pendriveon lévő rendszerhez az USB 3.0 drivert, aztán fel fog tudni települni.


https://www.youtube.com/watch?v=o9ImB56BkY8


Remélem segítettem!

2018. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ui: Az én drivereim tökéletesen működtek windows 7-en, azért neked is egy próbát megér, hátha jól működnek.
2018. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!