Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 90...

Milyen laptopot vegyek 90 ezerért?

Figyelt kérdés

Üdv, 90k körül szeretnék venni egy új laptopot.


Amire használnám:

-filmezés

-netezés

-Office


Eddig szemezgettem az Asus VivoBook L403 és az Acer Swift 1-el.

Viszont így nagyon kevésnek tűnik a választék, ezért kérdezlek titeket, hogy mi lenne a legmegfelelőbb? Szeretném ha több közül tudnék válogatni.


Sokat utazom, ezért egy minimum 13, maximum 14 inch-es laptop/notebookot keresek.

Minél vékonyabb annál jobb, illetve minél tovább bírja az akkuja annál jobb.

Illetve hatalmas előny a fém ház, mivel az ilyen prémium hatást kelt.

A fenti laptopok FHD kijelzővel és intel pentium procikkal vannak ellátva, így jó lenne nem alájuk menni...


Remélem ismertek hasonló kategóriás laptopokat még ebben az árban, vagy akár olcsóbban is..

Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. febr. 11. 20:53
 1/10 anonim válasza:

[link]


Én ezt találtam.

Remélem tudtam segíteni.

2018. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet használt?
2018. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Használtat nemigen szeretnék. Eddig nagyon az Acer Swift 1 mellett vagyok. Ha más jobb alternatíva nincs, akkor megveszem azt.
2018. febr. 12. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
90-ért nem kapsz normális gépet. Egyrészt vékony műanyagból lesz, ami nem fogja kibírni a használatot. Másrészt annyira gyenge lesz a hardver, hogy netezni sem tudsz rajta normálisan. 90-ért használt gépet kell venni vagy még spórolni 120-130-ra, annyiért már lehet kapni i3-as HP 250-et vagy Dell Vostro-t.
2018. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 A laptop csak netezésre kell, meg filmezésre. Minden másra, ott van egy erősebb gamer pc-m.


Most egy kis notebook-ot használok amit újanon vettem 40 ezerért, és celeron proci van benne. Nekem még ez is elég arra amire nekem kell utazásokkor.

Épp most rendeltem meg egy 128gb-os Acer Swift 1-et, majd meglátom milyen. Pentium proci van benne, ami egy hajszállal erősebb a celeron-nál, szóval a teljesítményen nem aggódok, mert ha mar azt nyújtja ami a mostani is, akkor nekem már bőven jó.

2018. febr. 13. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:
De ez még netezésre is foghíjas. Már egy böngésző is simán túl tud nőni 4gb RAM-on. Ennyiért már lehet kapni egy jó kis Thinkpad-et vagy EliteBookot i3-mal, 8gb RAM-mal.
2018. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Újanon találtam a 13 inch-es fémházas swift 1-et 80 ezerért 1 év garival.

Szerintem 80-ért nem sok mindent kapni, ami FHD, teljes fém, n4200 proci, ujjlenyomat olvasó stb.

Szóval nem panaszkodom :)


A teljesítményével én megvagyok elégedve, volt szerencsém már korábban 2 hétig tesztelgetni egyet.

2018. márc. 7. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bedőlsz a marketingnek és a fém burkolatra azt hiszed, hogy az fém ház. Pedig belül a csavarok ugyanúgy műanyagokat kötnek össze, mintha műanyag burkolatú gépet vennél. Az igazi fém gépek 400.000 körül vannak, nem véletlenül. A fémburkolatú gépnél pont ugyanúgy törik a zsanér műanyag tartója, mint a többi olcsó gépnél.
2018. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Nekem csak az kellett, hogy filmezésre és netezésre kiváló legyen. Ezen a téren már bizonyított.

A másik elvárásom az volt, hogy szép legyen és "hideg" amikor megérintem a fémházat. Nem azt az unalmas műanyag burkolatot.

Az mit sem számít, hogy a zsanér műanyag. Nem azért vettem hogy dobáljam meg hajlítgassam össze-vissza.

Szóval nekem minden téren megfelel. 80-kért új gépet esetleg egy ilyen nagy, vastag durung régimódi 720p-s monitorral ellátott celeron laptopot kaptam volna béna hangszórókkal.

Ez helyett, most itt a super slim, győnyörű FHD kijelzővel ellátott új laptop, csoda hangszórókkal. Szóval szerintem ebben az árban nem lett volna más ami nekem megfelelne.

Hidd el, már 2 hónapja keresem a megfelelő laptopot mint a mérgezett egerek, nem volt semmi hasonló :)

2018. márc. 7. 18:30
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyébként már kaptam szét a gépet, és nem rémlik hogy a zsanéron és az alaplapon más is műanyag lett volna? Vagy talán még a hangszórók.

Vagy mire értetted?

[link]


Az "igazi" 400k-s fém gép az milyen belülről? Csak érdekel.

Persze ennyit nem adnék ki laptopért, mert nem primary-ként van/lenne használva. Csam egy kis másodlagos utánpótló amíg nem vagyok az asztali gépem közelében.

2018. márc. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!