Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben magas CPU használ...

Játék közben magas CPU használat normális?

Figyelt kérdés

van egy régebbi i3 2130-as procim, és Sims 4 alatt magas volt a CPU használat (70-100% között volt)

kiderült utána hogy a magas beállítások (high-ultrán játszottam) miatt lehetett, mivel ajánlotton i5-öt kér a játék

de a 17 éves Harry Potter és a Bölcsek Köve játék alatt is 80+% volt a CPU használat, és annak azért szerintem nem kéne olyan magasnak lennie



2018. febr. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Egyébként miért foglalkozol ezzel? Nem mindegy?
2018. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

alapvetően nem foglalkoznék vele, csak utóbbi időben elég hangos volt ilyenkor a proci azért is néztem meg feladatkezelőben ilyenkor a teljesítményét

csak nem akarom hogy beadja a kulcsot

2018. febr. 13. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
újra pasztázás vékonyan nem ártana ,
2018. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%
Nyugi nem a proci volt a hangos.
2018. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hanem?
2018. febr. 18. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A ventilátor te 🤦
2018. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, főleg hogy a játék gépigénye Core 2 Duo-t kér minimumban, ajánlottban meg gondolom Core 2 Quad, ami meg nem közelíti meg az i3 szintjét, meg hogy 17 évvel régebbi játékokkal játszol, és ott 80+%, az beteg. Újrapasztázás, másik hűtő, de ha ezek nem válnak be, akkor vírusírtás. Ha ez sem jött be, akkor újratelepítés. Alapból kb: 50%-nak kellene lennie maximum
2018. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!