Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri az Iphone 8 Plus?

Megéri az Iphone 8 Plus?

Figyelt kérdés

Olyan telefont keresek, ami legalább egy 4-5 évig kiszolgál.

Csak Telefonáláshoz, SMS-hez, Facebook, Instagram, stb. Illetve néhány kisebb alkalmazáshoz kellene.

Olvastam hogy jó ideig támogatják az ios op-rendszert.

Megéri a telefon? Vagy ez is 2 év után belassúlhat, mint az android? Van esély, hogy bírja 4-5 évig?



2018. febr. 19. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
4-5 évig tuti viszi, rendkívül jó telefon. Természetesen ezt is belassítják majd, hogy vegyél újat.
2018. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4-5 év után azt mondom oké, veszek újat, de jelenleg az van, hogy veszel egy android csúcstelefont és 2 év után nincs hozzá új biztonsági frissítés és oprendszer. Illetve 2 év után olyan lassúak, hogy az halál.
2018. febr. 19. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Röviden? NEM


Bővebben:


"Olyan telefont keresek, ami legalább egy 4-5 évig kiszolgál."

Iphone mint olyan már itt kibukott. 2 év múlva már nem fogsz rá kapni frissítést, az Apple meg szándékosan lassítani fogja, hogy vegyél újat.


"Csak Telefonáláshoz, SMS-hez, Facebook, Instagram, stb. Illetve néhány kisebb alkalmazáshoz kellene."

Na ahhoz aztán pláne fölösleges az iPhone.


Vegyél egy közép kategóriás Androidot, legalább 2, de inkább 3GB rammal és nem lesz gondod vele.

Aki arra panaszkodik, hogy az Android lelassul, az mind azért van, mert vesznek egy olcsó, 1GB ramos darabot, aztán telepakolják appokkal, amik futnak a háttérben és megeszik a ramot. Hát persze, hogy lelassul.

2018. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kötöszködésből, de iphone 5s 2013-as mobil ha jól tudom. De ugyanúgy megkapta az ios 11-et.
2018. febr. 19. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Attól még hogy megkapta baszhatja ha használhatatlanul lassú, akksija 1-2 órát bír, persze csak ha nem gondol egyet és ki nem kapcsol. De megnyugodhatsz szifon 7-en is ugyan az a helyzet. Helyedben vásárolnék egy normális mobilt.
2018. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem és Note 8 jobb választás lenne?
2018. febr. 21. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Sokkal jobb döntés.
2018. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%
Szerintem meg a válaszoló kényszeres IPhone utálatban szenved, és úgy ír le dolgokat, hogy életében nem volt még ilyen telefonja. Egy IPhone 4-5-6 évig is bírja akár, főleg ha akkor veszed miután kijött egyből. Egyáltalán nem lesz használhatatlan a frissítésektől, sőt azok gyorsítanak rajta. Csak akkor nem ajánlott a frissítés mikor már kb 3 éve megvan a telefon.
2018. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Így van! Olyanok írják az iphone-t szarnak akik soha nem használtak jobb telefont,mint egy samsung. Amit írni akart az a samsung,mert 1év után olyan lassú,hogy egy év amire betölt valamit.
2019. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Megmondanád, hol írtam, hogy Samsung? Én is mondhatnám, hogy tipikus iPhone felhasználó. Androidot írtam, abból pedig nem csak Samsung létezik. Nekem speciel egy Samsungom volt, még 2010-ben, azóta nem is kéne Samsung. LG meg Huawei telefonjaim voltak, legrövidebb 2 évig. Ha jó telefont akar venni a kérdező, akkor egy középkategóriás Androidot vegyen, 80-100 ezer körül. Sokkal olcsóbb, mint egy új iPhone, az is bírja jópár évig, ráadásul kevésbé korlátozó, mint az iPhone. Telefonáláshoz, SMS-hez, Facebookhoz nem kell nagy teljesítmény, tehát teljesen értelmetlen drága felsőkategóriás telefont venni.

Sőt, ha vesz pl egy Xiaomi-t, abban van elég RAM tehát nem fog belassulni, mégis olcsó.

2019. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!