Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítsen valaki! Gigabyte...

Tiblz kérdése:

Segítsen valaki! Gigabyte GA-970A-DS3P FX (Rev.2.1) + AMD FX-9590 együtt, hogy fog működni?

Figyelt kérdés

Támogatottsággal minden rendben. Utána olvastam, a fogalalat passzol. Viszont az alaplap csak 4+1 fázisú.

Milyen problémákat okozhat ez? Esetleg lap csere nélkül, hogy lehetne megoldani?



2018. febr. 22. 15:41
1 2 3
 1/24 hypno ***** válasza:
Alapórajelen nem lesz semmi baja, viszont a tuningot sanszosan nem fogja bírni.
2018. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:) Egyenlőre az alap elég lesz, a későbbiekben úgy is lap csere lesz.
2018. febr. 22. 16:40
 3/24 hypno ***** válasza:
Ha alapórajelen megfelel a teljesítménye, teljesen fölösleges csak azért pörgetni, mert az divat. Csak egy csomó macera van vele és az eredmény sokszor legalábbis kétséges.
2018. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem akarok túl komor képet festeni, de annak a lapnak egy 125W TDP-s procival is meggyűlne a baja bizonyos helyzetekben, a nagyobb, 220W TDP-s proci pedig pillanatok alatt instabillá válhat, tuning nélkül, és hibk változatos sorozatát produkálja( elsősorban mikrolagok)


Szerintem nem kellene erőltetetni abban a lapban, egy pár problémától megkíméled magad.

2018. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 hypno ***** válasza:

Bemondásra elfogadtam, hogy megnézted az alaplap CPU támogatását, de rosszul tettem. Nem tudom mire alapoztad, hogy a támogatottsággal minden rendben, mert semmi nincs rendben.


A kinézett processzort nem támogatja az alaplapod.

[link]


Ezért aztán visszavonom amit a megnyugtatásodra írtam.

2018. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ebből kiindulva támogatja.:


[link]

2018. febr. 22. 18:25
 7/24 A kérdező kommentje:
Viszont akkor dual BIOS mellett maradnék. Tudtok olyan lapot mondani ami megfelel a procihoz és még kapni is lehet?
2018. febr. 22. 18:29
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném ezzel az alaplappal ezt a CPU-t. Sőt! Egyáltalán nem erőltetném ezt a CPU-t, mivel egy rakás sz*r. Sokat fogyaszt, melegszik mint az állat, és még gyenge is. Nagyjából egy 6-7. generációs i3 teljesítményét tudja, csak tripla akkora fogyasztás mellett.
2018. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

# 6/8


..Nincs is ezzel probléma, bele tudod tenni, hivatalosan nincs a gyártó támogatási listáján, mert ha azonnal pápát választ a lap, ne tudj reklamálni. Hidd el, hogy csak sírás lenne a vége.


Az utolsó válaszolónak igaza van, szerintem is hanyagold, ha nem vetted még meg...

2018. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a baj sajnos, hogy már az alaplap is meg a cpu is meg van.:/ Ezért kéne valami olyan megoldás ami fogjuk rá baráti. Mivel járnék jobban? Ha cserélném az alaplapot mondjuk egy 990Fxa-UD5-re vagy XA-UD3-ra? Vagy vennék egy fx 8350-et?
2018. febr. 22. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!