Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépcsere, melyik irány a jó?

Unari kérdése:

Gépcsere, melyik irány a jó?

Figyelt kérdés
Cserélném a gépben a főbb alkatrészeket. Vodeokártya, proci, alaplap, memória. A kérdés sokat föltett, de nagy dilemma. AMD vagy Intel architektúra. Amire használom a gépet az főként játék, és CAD , valamimt egy kevés videovágás. 1600x, és 7700K között nem tudok dönteni. Az AMD-t 52eHUF sz intelt 75eHUF-ért tudnám megszerezni. Magok órajelek tekintetében annyival rossz abb lenne az 1600X amennyivel olcsóbb, vagy érdemesebb azt venni mert olyan nagy különbség nincs a játék tekintetében az intelhez képest amennyivel több előny jelennt munkára használva a több mag miatt?

2018. febr. 28. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
AMD Ryzen! Egyértelmű!
2018. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Ezt főleg neked kell eldöntened. Én megrögzött Intel-es vagyok és nem váltanék AMD-re semmiképpen sem, mert sokat szívtam már AMD-vel proci és videókártya fronton is, úgyhogy mégegyszer nem kéne nekem, de neked lehet, hogy éppen szerencséd lesz vele. Amúgy nemsokára kijön az Ryzen 2 széria úgy tudom, lehet érdemes volna megvárnod.
2018. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes elgondolkodj az intel 8. generációján is. Ha minden jól megy március folyamán befutnak az olcsó lapok hozzá és úgy már igen jó befektetés lesz. A 7. generációhoz képest kapott plusz magokat, növelték az órajelét és az ára is baráti.
2018. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!