Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik billentyűzetet érdemes...

Melyik billentyűzetet érdemes vennem 10 ujjas gépelés megtanulásához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Irodai titkár tanfolyamon vagyok. Gépírást is fogunk tanulni.

Jelenleg [link]

Ilyen billentyűzetem van.

Sajnos nem magyar kiosztású, így nem hinném, hogy gyorsan tudnék majd vele gépelni.

Szeretnék vásárolni egy billentyűzetet maximum 3500ft összegért.

Iskolában kényelmetlen, lapos silverline illetve Genius billentyűzetek vannak, melyek inkább laptophoz hasonlítanak, nem sokkal magasabbak. Mi értelme a slim dizájnnak gépírás szempontjából?

A jelenlegihez hasonlóan magas, nem vékony laptop billentyűzetet szeretnék venni.

Vásárlás helyszíne Nyíregyháza pcmix lenne pcmix.pcwebshop.hu oldalon megtalálható a kínálatuk.


Milyet érdemes vásárolom?

Ezt néztem ki [link]


Vékony, lapos billentyűzettől sajnos egyhamar fáj a csuklóm.

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 4. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a billenyűzet lapossága a gond ( kihajtható lábak vannak rajta), hanem az, hogy írás közben az egész kezed a levegőben van, és folyamatosan így kell tartani. Ehhez találták ki a csuklótámaszt, a zseléset ajánlom:



[link]

2018. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!