Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az OCCT-vel leterheltem a...

Ha az OCCT-vel leterheltem a procimat, és 75 C fok volt a legnagyobb hőmérséklet, az soknak számít?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálom túlsütni a húst és estére bent hagyom a sütőben miközben én alszom az oké? :D Bocs, csak kb. ilyen a kérdésed. Ha egyszer a nagyanyja sütireceptjét is kicsikarnád belőle annyira szeretnéd húzni mégis mit vársz? Nem fog az neked alap hőmérsékleten üzemelni az is biztos mivel valószínűleg ha nem is maxra, de elég magas értékekre húztad azt a procit.
2018. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekelne, hogy ilyenkor normális ez a hőmérséklet, vagy kevesebbnek kéne lennie?
2018. márc. 11. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az húzás mértékétől függ. Ha léghűtésed van akkor ez olyan alap-közepes OC lehet. Folyadékhűtésnél (az alap frekvenciához képest) eléggé hardcore-közeli lehet a húzás, mármint úgy értem ha egy jóféle folyadékhűtés sem tudja legalább 50 fokra visszaszorítani a hőmérsékletet. Az, hogy nálad valójában mi a helyzet nem tudom. Ezek alapján találd ki, nálad mi a helyzet.
2018. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is OC tuninger vagyok! azt nézd meg a Core Temp nevű progival, hogy a processorodnak mennyi Tj.max-ot ír ki!


ha Tj.max:100, akkor még 90foknál sem lesz baja nem kell félned!


én mindíg addig tuningolok, amíg ad képet a gép! ha már nem, akkor reset és kicsit visszább veszem.. eddig még egy procim se halt bele ebbe!

ha 100fokra melegszik, akkor se hal meg, csak kikapcsol a gép azonnal!..ennyi

2018. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!