Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Laptop. Hol lehet megnézni?

Asus Laptop. Hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés
A kerdesem tobb reszbol is all.Elso sorban hol tudom megnezni milyen RAM kell a laptopomba és egyaltalan lehet-e boviteni? Ha ezt a kettot sikerult kideriteni akkor milyen ramot erdemes venni? a valaszokat elore is koszonom

2018. márc. 14. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is tudd meg a pontos típusát a laptopnak.

Alapvetően a laptopokban 2 foglalt szokott lenni, legalábbis az olcsóbb fajtákban biztosan. Ha megtudod milyen alaplap van benne, a gyártó (tehát ASUS) oldalán meg tudod nézni, hogy mennyi memóriát támogat. DDR3L-es memóriák szoktak lenni a laptopokban, a DDR4-nél nem tudom hogy van laptopokban, csak az asztali gépben vagyok tájékozott.

2018. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Asus F75A-TY172H Ez lenne az ? Ezt talaltam csak ?
2018. márc. 14. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Az az. Viszont az Asus oldalán én nem találtam, szóval passz.
2018. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Asus F75A-TY172 egy adapter

laptop alján szokott lenni matricán típusa.

memória ilyen kell bele

[link]

2018. márc. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket!Meg arra lennek kivancsi hogy csak 8Giga RAMOT lehet beletenni osszesen? Mert megtalaltam a gepemet es ott azt irja hogy maximum 8 gigat tamogat.
2018. márc. 15. 10:51
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt talaltam :

[link]

2018. márc. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!