Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Roccat Kone XTD egér 4-es és...

Roccat Kone XTD egér 4-es és 5-ös gombja nem működik a játékban. Nem érzékeli - hogy kell az ilyen típusú egereket beállítani?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Roccat Kone XTD egértípust és hatalmas lelekesedéssel kezdtem el kirpóbálni a játékban. A gondom az, hogy se a Skyrim, se a Witcher 3-ba nem tudom az 4-es és az 5-ös gombot beállítani. Vagy érzékeli, - de akkor bal vagy jobb egérgombnak - vagy sehogy.

Hogy kell ennél a típusú egérnél beállítani ezt a 2 gombot? Tudom, hogy ez egy noobe kérdés - általánosságban nem is tenném fel, mert egyértelmű számomra ez a dolog (nyilván nem most használok először) -, de ennél a típusnál valahogy egy kicsit megzavarodtam a beállításaiba és nem sikerült nekem e két gombot érzékeltetnem a játékkal. :(


A segítségeteket és a tippeket előre is köszönöm!



2018. márc. 16. 08:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!