Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális hogy 25%-os...

Az normális hogy 25%-os töredezettségtől annyira fagyott a gépem hogy még a kurzor mozgása is szaggatott?

Figyelt kérdés
Tegnap kegyetlenül elkezdett fagyni a notebookom, újraindítottam hátha helyrejön. Hát nem, majdnem fél óráig töltötte a windows. Eleve az újraindításra nem is reagált, addig kellett nyomnom a bekapcsoló gombot még ki nem kapcsolt. Aztán már nem tudtam mit csinálni lefuttattam a Defraglert azon a partíción amin a windows van, és mire lefutott teljesen eltűnt a fagyás.

2018. márc. 17. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, a tördezettség nem okoz időszakos extrém belassulást.
2018. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább a lemez hiba okoz ilyen jelenséget.

Nyomj neki egy scandisket, vagy felület ellenőrzést, vagy akármi a neve újabban.

2018. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Derwer ***** válasza:
Inkább nézz rá HardDiskSentinellel, ha fizikai hiba van - sanszos - az kimutatja egyből, a SMART adatok alapján.
2018. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!