Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy a különbség szerintetek...

Nagy a különbség szerintetek a hang minőségben? Www.Arukereso.hu/hangkartya-c3140/asus/xonar-ae-7-1-p3744452 17/#termek-leiras www.arukereso.hu/hangkartya-c3140/asus/xonar-essence-stx-ii- p234279143/

Figyelt kérdés

#hangkártya #Asus #asus xonar essence 2
2018. márc. 17. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Aha, amennyiben nagy különbséget szeretnél hangminőségben a hangkártyákat el is felejtheted, mert az újabb alaplapoknál már pár éve, megfelelő minőségű hangcodec van beépítve. (Jó szót használtam?)


Ha normális különbséget szeretnél, venned kell egy NORMÁLIS fejhallgatót (vagy hangfalat ugye), és egy külső DAC-ot+erősítőt. Viszont ez most csak így hasra ütésre, de szerintem 200 ezer körül van, minden együtt. Persze biztos meglehet úszni olcsóbban.

2018. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! én csak hétköznapi zene hallgatásra használom a gépem , DDR2-öm van és szeretném fel fejleszteni a hangot , sajnos a realtek HD audio manager már nem működik a gépem valamiért sajnos ezért gondolkodom belső hang kártyán , külsőt nem szeretnék
2018. márc. 17. 18:20
 3/6 A kérdező kommentje:
sztereó erősítőt használok meg egy equalizert zenéléshez
2018. márc. 17. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogyha DDR2-es alaplapod van akkor az elég régi. Akkor vegyél valamilyen külső hangkártyát, mert az kevésbé szedi össze a zajt.
2018. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.


Akármelyik hangkártya megteszi. De, ha csak zenehallgatásra használod 7.1 egyáltalán nem szükséges. Nézhetsz stereos hangkártyát nyugodtan.

2018. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2018. márc. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!