Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik weboldalon érdemes pc...

Melyik weboldalon érdemes pc alkatrészeket rendelni ( új )?

Figyelt kérdés
Garancia, minőség és ár arányában.

2018. márc. 17. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Iponon szoktam, néha edigitalon ha személyesen akarom, csak ott drágább. Esetleg még pcx is szóba jöhet. Egyszer Alzáról is vettem mert 10.000-rel volt olcsóbb egy vga mint máshol, ott sem volt gond.
2018. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is vásároltam a fent említett helyekről, és velük eddig nem volt gondom velük. Ezeken kívül az aquanal vásároltam még, amit viszont már nem tudok ajánlani. Egyszer rendeltem onnan egy OTG kábelt, amivel pendrive-ot, vagy egyéb usb-s eszközöket szerettem volna telóval használni. Személyesen szerettem volna átvenni a cuccot, de ott 10 percnyi várakozás után közölték, hogy nincs raktáron, viszont van másik márkától ugyanannyi pénzért hosszabb kábelük. Mondtam, hogy oké, legyen az. Erre majd amikor otthon kicsomagoltam kiderült, hogy egy töltő kábelt kaptam.
2018. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindig a pcx-nél vannak a legjobb árak, szerintem ők elég korrektek.

Mostani 4 hónapos asztali vasam is tőlük van. Igaz, én raktam össze, gariztatni még nem kellett.

2018. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Compker,PCX,Ipon,Rufusz,FirstComputer,Aqua,Alza.

Ezek egész jók.

Garanciáztatni eddig csak a Compkernél kellett de eddig korrekten megoldották.

2018. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

konzolokszervize.hu sem rossz, vannak néha durva akciók.


egyszer egy nitro concepts s300, széket vettem onnan 51ezer forintért.

2018. márc. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én pcx-ről csak jót hallottam eddig, aqua-ról meg a garancia miatt szoktak rendelni
2018. márc. 18. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Konzolokszervize tényleg nem rossz. Egyszer meghibásodott a x360-as kontrollerem ami garis volt, gyorsan kicserélték.
2018. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!