Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen rendszert telepítsek...

Milyen rendszert telepítsek erre a gépre?

Figyelt kérdés

Adatok:

Memória: Kingston 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM

CPU típusa: Intel Core i5-4460, 3200 MHz (32 x 100)

Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 750 (2 GB)

Hangkártya: Realtek ALC662 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-2]

Hálózati kártya:Realtek PCIe GBE Family Controller

Tároló:

128GB ADATA SU800 SSD

1TB WD Blue HDD

2TB WD Blue HDD


Netezére használom, meg néha Adobe programokat használok rajta (Photoshop, Illustrator, Indesign...), MS Office-t, meg sokat szoktam filmeket lehúzni torrentről, játszani GTA V-el, San Andreas-al...



2018. márc. 19. 17:27
 1/3 Brandon41 ***** válasza:
52%

Hogy milyen rendszert? Hát operációs rendszert. :D

Na, akkor a viccet félretéve én a Windows 10-et ajánlom, nekem nagyon bejön a Windows 10. Az egész felülete is, meg hogy akár más eszközön is lehet használni (nem minthogy ha használnám, de bizonyos helyzetekben jól jöhet). Meg persze a másik és legfőbb ok, hogy ez a legújabb, legfrissebb így még sokáig lesz támogatva.

Az újabb hardverek sem támogatnak már minden operációs rendszert.

2018. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Windows 10 vagy Windows 7.

A Linux disztró-k az MS office és az Adobe szoftverek miatt kilőve, a 8.1-t pedig eléggé hanyagolják támogatás szempontjából.

2018. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adobe programok mennek Wine alatt, MSOffice is, de arra amúgy is ott van a LibreOffice. Szóval akár Linux is.
2018. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!