Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennék egy új wincsesztert,...

Vennék egy új wincsesztert, hogy filmeket és egyéb dolgokat tároljak rajta. Számít, hogy mekkora a Belső cache?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha számít a sebesség akkor igen. Vegyél egy 4 terrás WD RED-et és rakd be egy Synology vagy QNAP NAS-ba. Onnantól kezdve nem kell a gépedet járatnod, majd a NAS seedeli helyetted a torrenten letöltött tartalmakat (és bármikor bárhonnan elérheted őket).
2018. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ennyire azért nem veszem komolyan. Nekem csak azért kell, hogy nem akkor töltsem le amikor meg akarom nézni.

A lényeg, hogy nem kelljen várnom.

Letöltenék rá 15-20 filmet és amikor van egy kis időm filmezni, akkor megnézek egyet.


A lényeg, hogy ha nincs net vagy lassan töltene le a film nekem akkor már ott legyen előre "bekészítve".

2018. márc. 19. 23:30
 3/7 A kérdező kommentje:

Húú, ez a QNAP NAS kb. 50-60 ezer Ft. Na erre én tudni nem költök. Nem vagyok ilyen nagy pályás.

Magyar fizetésből erre nem futja egy átlag embernek. Max. egy fanatikusnak.

2018. márc. 19. 23:32
 4/7 Derwer ***** válasza:
100%

Nem számít.

Legyen USB3as a tok, mert akkor a kis winyó (2,5") sem 25 magával tud másolni, hanem 80nal. (USB3as porton )

Külön is veheted a winyót +tokot, 1-4db csavar az egészet összerakni.

2018. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Vehetsz egy Raspberry Pi-t is, abból is tudsz NAS-t csinálni és az csak kb 10 ezerbe fáj.
2018. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Cache memória rövid definiálása miatt.


[link]


vagy ez


[link] (Ilyenem volt régi laptopban)


ehhez veszel egy usb3-as tokot pár ezer forintért, összeszereled és van egy patent külső vinyód filmek, zenék stb. tárolására :)

2018. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

...és ne felejtsük, hogy 2 év altt visszahozza az árát áramszámlában (legalábbis, ha torrentezik az ember, egy laptop/PC fogyasztásával összehasonlítva).

2018. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!