Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen el menne a mafia...

Ezen a gépen el menne a mafia 3 és a legújabb játékok?

Figyelt kérdés

AMD Phenom X6 1090t

8 gb ram

Asus Radeon R7 265

És majd vennem kel hozza cheiftec Smart tapot!?



2018. márc. 20. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve procibol már nem az x6 van a lapot le cseréltem és vele a procit is le cseréltem i5 3330-ra!
2018. márc. 20. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
A Mafia 3 igen,de tudnek mondani jo par olyan "legujabb" jatekot ami nem.
2018. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na mind1 a mafia 3 nem jól optimalizált valóban? Far cry 5 Wildland,PUBG,GTA 5 vagy melyikre gondoltál ami nem futna :D?
2018. márc. 20. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is feltetlenul az ,hogy nem menne.

De valaki nem szeret lowon/mediumon jatszani ,hanem feltol mindent maxra.

Az a 8 Gb ha csak jatszol eleg lehet ,bar a Deus Ex uj reszehez is ajanlott a 16gb, az Ark-hoz is jobb lenne tobb,ott a Just Cause 3is...

De egy Fc Primal is megtudja akasztani a gepet ,ha jatek kozben pl bongeszo is fut.

Soknak tunik az a 8Gb ,de annyira nem az.

Jatszani tudsz vele az teny,ha csak jatszol jo az.

Egyebkent szerintem van ,aki tudna mondani olyan jatekot meg ,aminek keves lenne.

Ezenkivul vannak ilyen-olyan szimulatorok,komolyabb videoszerkesztok amik megfogjak azt a 8Gb-t.

2018. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!