Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a kettő...

Vélemények erről a kettő egérről? A4tech a70, A4tech n50.

Figyelt kérdés

Játékra kell (fps előnyben) ezek az egerek 6-8 rugóban mozognak.

Kipróbáltam és meglehetősen HALK illetve kényelmesek voltak de azt nem tudom, hogy mennyire pontosak/megbízhatóak.

Ha gázos egereket írtam ajánlatokat várok, max 10000Ft-ig mennék el.

Fontos, hogy az egér ne legyen annyira hangos!


2018. márc. 29. 13:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a kategória miatt!!!

Automatikusan ezt adta be én meg észre sem vettem!

2018. márc. 29. 13:12
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Mindkettő moslék, iszonyatos lézeres szenzorral, méregdrágán. Egy jó tanács az élethez: amelyik egéren szivárványszínben világító villámok, karomnyomok, pókhálók vagy hasonló minták éktelenkednek, az mind hulladék. Az összes. Két kiváló egér van 10 ezer alatt:

[link]

[link]

2018. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. márc. 30. 06:32
 4/7 anonim ***** válasza:
SS Rival 100-at én is használtam egy ideig tartalék egérként,kifejezetten kényelmes, pontos, választás szempontjából azzal nem lőhetsz mellé. Elég régóta egy a4tech x7 a main egerem, nekem bevált, ez az egy modell az a4tech kínálatából amit huzamosabb ideje tudok használni.
2018. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Az a gond, hogy az a4tech x7 nem egy konkrét modell neve, hanem vagy húszféle különböző típusé, amik teljesen eltérnek formában, szenzorban, kapcsolókban, elektronikában.
2018. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Szerintem egy SteelSeries Rival110 et fogok vásárolni

2018. márc. 30. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: X7-710BK*
2018. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!