Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rangsorolva melyek a legjobb...

Rangsorolva melyek a legjobb és kevésbé jobb minőségű külső/mobil merevlemezek?

Figyelt kérdés

Szeretném ha ár/érték arány alapján vagy márka=minőség(?) alapján ha létrehoznánk itt egy rangsort.

Samsung, Maxtor, Toshiba Canvio, Seagate Barracuda, Kingston, Western Digital. Csak írtam néhány márkát, ha tudtok , írjatok pls olyat amivel van saját pozitív v negatív tapasztalatotok, de persze minden márka amit ismertek jöhet, én ezeket csak random felrtam.



2018. ápr. 9. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Toshiba-val rossz tapasztalataim vannak (a jó Toshiba termékek mind Kínában és környékén mennek, ide csak a 2. vagy rosszabb kategória jut).


Samsung portable 2 terásom van otthon, már több mint 3 éve, az szépen megy, néha magammal is viszem, nincs baja.


Többi külsőként passz.

2018. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha külső merevlemez kell, én azt mondom vegyél egy belsőt, meg egy külső tokot hozzá max 2.000. Olcsóbban kijössz, és mivel a belső merevlemezekről több infót találsz, így biztosabb is. Nem mellesleg ha kell belső is lehet.


Nekem egy 1TB WD 5400RPM 128MB cache-s 2.5" belső HDDM-m van (pontos típust nem tudok fejből) + egy orico tok ami kb 2.000 volt, és így megúsztam az egészet 15 ezerből. (13+2)


Persze ha ilyen NAS féleségről van szó akkor nem szóltam.

2018. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Laptophoz kell, usb-s hordozhato.
2018. ápr. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!