Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen halk processzor hűtőt...

Milyen halk processzor hűtőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy döntöttem lecserélem a processzor hűtőmet, mivel szegényke már elég öreg és nagyon hangos, ideje újítani. 8 éves gyári Intelről van szó, ami teljesen jó, azon kívül, hogy hangos és gyengélkedik már nincs vele semmi bajom. Amiről szó van az egy ASUS P8H61-es alaplap, benne i5 3570-es proci. Lehetőségem nem volt húzni, mivel nem K-s és alaplap sem támogatja, így nem egy hiper szuper extrém hűtőt keresek, az elsődleges cél az lenne, hogy legyen halk, de azért ne forrjon fel a gépezet nyáron. Nos nem tudom mit kell ilyenkor nézni és hogy mekkora a foglalatja, de ez infók alapján mit tudnátok mondani, ajánlani nekem? Nagyon szépen köszönöm előre is!
2018. ápr. 9. 17:39
 1/2 Fantom83 ***** válasza:

Ha rám hallgatsz,120 mm alatti ventilátorral semmi képen sem.

Valami olyasmire gondoltam,h Cooler Mater Hyper T4,vagy LC Power Lc-cc-120.

Vásárlás előtt mindenképpen ki kell számolnod,h egy ilyen toronyhűtő biztosan belefér-e a gépházadba!

2018. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hyper T4 faja, csak töröld le a gyári pasztat róla
2018. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!