Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a számító...

Miért nem ismeri fel a számítógép a mobiltelefont? (Huawei Honor 8)

Figyelt kérdés

Mikor csatlakoztatom a géphez a mobilt, akkor kiad egy ablakot, amiben valami olyasmira kérdez, hogy engedem -e a gépnek a kommunikációt a telefonnal? Itt természetesen mindig arra nyomok, hogy "Igen, engedélyez."

Aztán egy kis idő után a Windows azt írja, hogy ismeretlen USB eszköz, ezért csak tölteni tudom a telefont a gépről, adatkommunikáció nem jön létre.

Az USB hibakeresést mindig bekapcsolom a mobilon, de miután a gép kiírta, hogy ismeretlen USB eszköz, magától kikapcsol. (Ilyet se láttam még).


-Mobilom Honor 8, Android 7-tel

-Gépemen 64 bites Windows 10 Home fut (asztali PC)


Korábban persze nem volt ez a probléma, egy kis ideje már nem csatlakoztattam a géphez a telefont, de előtte minden jól működött. Mindig a Huawei segédprogramjával, a HiSuit-tal cserélgettem az adatokat a gép és a telefon között.



2018. ápr. 14. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg frissíteni a HiSuite-ot a gépen


Indítsd újra a telefont


Amikor rádugod a gépre, legyen MTP módban (redőny lehúz, USB blabla a telefonon, és kiválasztod az MTP-t)


HiSuite-ot csatlakoztatod, a telefon lehet, hogy megkérdezi, hog engeded-e, engedd meg neki :P


(Lehet, hogy fel kell telepíteni a HiSuite alkalmazást a telefonra, ezt elvégzi a program magától, engedélykérés után)

2018. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

A mobil beállításait visszatettem alapértelmezettre. A HiSuitot újratelepítettem, most ugyan felismeri a gép a telefont, bele tudok nyúlni a mappákba, SD-kártyába, stb. Viszont A HiSuit nem érzékeli valamiért. :/


Most mikor csatlakoztatom, akkor mindig az arcomba tolja ezt a win10 -es Fényképek alkalmazást, hogy importáljam a képeket meg ilyesmi, elég bosszantó. El is kezdi magától automatikusan keresgélni a képeket a telefonon. Lehet hogy ez az ami miatt, a HiSuit nem érzékeli a telefont, bár nem értem ez miért befolyásolná, de másra tényleg nem tudok gondolni.

2018. ápr. 15. 19:35
 3/3 A kérdező kommentje:
A telefon is újra lett indítva, és MTP módban van, mikor csatlakozik.
2018. ápr. 15. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!