Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel az...

PRODIN10880 kérdése:

Miért nem ismeri fel az Operációs Rendszert?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám, hogy az gép ezt írja ki."An operating system wasn’t found. Try disconnecting any drives that don’t contain an operating system".Valaki ötlet tudok angolul meg minden de előző nap minden ment most meg puff.

Előző este letöltöttem egy programot viszont egy vírus volt benne amit gyorsan letöröltem Revo-val. Gyökerestől eltávolítottam, ezért nem értem.Azután kb még 12 órát volt munkában a gép. Köszi a segítséget :D



2018. ápr. 17. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az operációs rendszer nem található a számítógépen. Probáld lecsatlakoztatni bármilyen eszközt és ne tartalmazzon operációs rendszert." Ezt jelenti magyarul. Tehát a boot fájlod (indítási fájl ami kell a windows betöltéséhez) hiányzik. Próbálj Windows telepítőben javítást indítani.
2018. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom akkor,hogy ha így se menne mit tudnék csinálni??
2018. ápr. 17. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Újratenni az oprendszert. Mi mást?
2018. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
még jó hogy csak segíteni akarunk. Remélem többet sosem kapsz értelmes választ...
2018. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!