Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD Ryzen 3 2200G processzo...

Az AMD Ryzen 3 2200G processzorhoz adott hűtőn van hőelvezető paszta vagy venni kell hozzá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rajta, de szerintem vegyél egyet tartalékba. Egy 4g-os MX4 nincs 2000Ft, és ha most nem is kell, később jól jöhet. Ráadásul 4g több alkalomra is elég.
2018. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:

Őszintén szólva,szerintem a gyári hűtőt hagyd a csomagolásban,vegyél egy normális toronyhűtőt rá.

Az előttem szólóval egyet értek+a gyári hűtő is annyit ér,mint a paszta amit rákentek...

2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ryzeneknek kifejezetten jó a gyári hűtőjük, főleg ha az Intel "hűtőivel" összehasonlítjuk őket.

A gyári paszta valóban nem a legjobb, de a célnak bőven megfelel.

Ha használhatatlan lenne a paszta is meg a hűtő is nem adnák hozzá.

2018. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fantom83 ***** válasza:

Érdekes,az FX-6300 -asomhoz is kaptam gyári hűtőt,amire azt írták,h úgy fütyül,mint egy rakéta porszívó.

Hagytam a dobozában,fel sem volt téve,vettem egy Xigmatek Gaia 1-es toronyhűtőt,és soha nem panaszkodtam a hűtésre...

2018. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!