Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen átalakítót vegyek?

Milyen átalakítót vegyek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy videokártyát: [link]


Van egy monitorom (Samsung SyncMaster 753DFX egy elég régi monitor) aminek csak D-Sub csatlakozója van! A videokártyának meg van DVI,HDMI, és DisplayPort csatlakozói. A kérdésem, hogy milyen átalakítót kéne vennem, hogy működjön? Köszönöm!



2018. ápr. 19. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Aktív HDMI - DSUB átalakítót.
2018. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni?
2018. ápr. 19. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
what the fuck? Ha meg tudsz venni egy videokártyát, akkor tudsz venni egy normális monitort is. Sőt, a monitor fontosabbnak tűnik. Erre a monitorra nem fogod rádugni a kártyádat, csak valami hdmi2vga átalakítóval. Nem látom értelmét, vegyél egy monitort.
2018. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? A videokártyát nem vettem, hanem kaptam.
2018. ápr. 19. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Ah, sry, elnéztem. De a válasz amúgy ugyanaz, vegyél hozzá egy rendes monitort. Amíg nem jön meg, bányássz vele egy kics ethert.
2018. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Egyébként tudnál olcsóbb monitorokat ajánlani?
2018. ápr. 19. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egész jó áron van:

[link]

Átalakító:

[link]

Biztos van olcsóbban is, a lényeg hogy aktív legyen.

2018. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát így bemondásra LG és Samsung monitorokat javaslok, 27", IPS, flicker free, full hd. Kb. 55-60ezerbe kerülnek. Ennél kisebbet és olcsóbbat nem vennék, főleg, hogy játszani akarsz rajta, megéri az árát, hogy az ember egy jó monitort nézzen ki tudja, hány éven keresztül.
2018. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
Ez most komoly?! 2018 -ban még mindig képcsöves monitorral geccsolsz? :D
2018. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!