Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Miért nem működik a...

Segítség! Miért nem működik a billentyűzetem? Hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb szöveget írtam a gépen, és hirtelen elromlott a billentyűzetem (1258 karaktert írtam Word-ben).

Bárhol bármilyen gombot nyomok, egy pittyogás hallatszik (a hangszóróból), de nem ír semmit. Ha hosszan nyomom, két pittyogás hallatszi , a másodiknál ír egy karaktert, majd fél másodpercenként pittyog és ír.

A félmp-s pittyogást megmértem: 10mp = 20pity, tehát elég lassú.

Valahogy így:

Pity (2mp) pity+ír (2mp) pity+ír (félmp) pity+ír (félmp) pity+ír (félmp) ...

(Csak hogy el tudjátok képzelni. :D)


A gép újraindítása nem segített, a billentyűzetet kihúztam, bedugtam, a rendszer felismerte. A neten is keresgéltem már ezzel kapcsolatban, de ami a legjobban hasonlított erre, az újraindítással helyreállt. Beragadó billentyűzet sincs bekapcsolva. Ezelőtt sosem tapasztaltam ilyet, pedig már régóta használom együtt ezt a billentyűzetet és gépet.


Win10Home oprsz

Logitech billentyűzet

Asus alaplap


Segítsetek kérlek, mert kifogytam az ötletből, és a gép nekem munkagép.

Esetleg tapasztalt már más is ilyet?



2018. ápr. 19. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másik billentyűzetnél is ugyanezt csinálja?
2018. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gyors kipróbáltam: igen.

hp billentyűzettel is

2018. ápr. 19. 18:20
 3/12 Robivosi ***** válasza:
Na akkor azt próbáld ki, hogy amikor bekapcsolod a gépet, akkor lépj be a Bios-ba. Ha be tudsz lépni, akkor lépkedjél a menükben a billentyűzet gombjaival. Ha működik, akkor oprendszer gond van. Ha nem tudsz belépni a Bios-ba se, akkor alaplap probléma van.
2018. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fú, most megijesztettél :D

A BIOSban hála Istennek jól működik, szóval OS baj van. Csak nem tudom, mi :/

2018. ápr. 19. 18:38
 5/12 Robivosi ***** válasza:
Milyen oprendszert használsz?
2018. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Winfos 10 Home :) Mi más
2018. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, Win10 Home
2018. ápr. 19. 18:50
 8/12 Robivosi ***** válasza:
Jól van! Kaptál rá ugye frissítést, és most szórakozik veled! Nézd meg, hogy van e a bill.-re driver és ha van, akkor telepítsd fel újra, vagy csinálj rendszer visszaállítást az utolsó helyes működés idejére. Persze ez utóbbi nem oldja meg a problémát, mert a win10 úgyis vissza frissíti magát.
2018. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Csak abban a frissítésbe már lehet hogy benne lesz annak annak a javítása, amit most elbhasztak! :)
2018. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utoljáta 10én frissített, de abban nincs billentyűzet. Az illesztőprogram dátuma is 2006os. Így szerintem nem frissült
2018. ápr. 19. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!