Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Laptopot vegyek 30000...

NarancsCraft kérdése:

Milyen Laptopot vegyek 30000 ft-ért?

Figyelt kérdés

Szóval Az A Helyzet Hogy Van Egy I7-es Fő Laptopom És Nagyon Féltem+Suliba Nehéz Lenne Vinni Ezért Azt Szeretném Kérdezni Hogy 30000 Forintért Milyen Laptopot Vegyek?

Kikötések Minimum Intel Core 2 Duo vagy Intel Centrino Dou Processzor, Kis Méret Theát kb 12,5 vagy 14 colos kijelző.

És lehete hibás kivéve egyet: alaplap hiba



2018. ápr. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis mire kellene? 30 ért kb semilyet.

vegyél egy tabletet.

2018. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyiért vegyél tabletet, amire lehet írni kézzel vagy érintő tollal, notebookból még felújítottat se nagyon kapsz ennyiért, ha valami csoda folytán szerzel egyet, kb garantált a halott akksi, szóval fali dugasztól dugaszig kell vonszolnod a gépet, mert magától nem fog menni.
2018. ápr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]

Ez mondjuk 33000 de megéri a felárat, az én leptopom is tőlük van megbízható bolt csak windowst neked kell rátenned.

2018. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xKakashix ***** válasza:
#3 az tényleg megéri annyiért, az én laposomba is ugyanaz proci van és 4GB ram, átlagos felhasználásra teljesen elég
2018. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xKakashix ***** válasza:
bár akksi nélkül adják arra is figyelj
2018. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!