Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memória hűtőborda leszedése?

Memória hűtőborda leszedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy mennyire "egészséges" leszedni a memória bitang nagy hűtőbordáját? DDR3-as Kingston HyperX-ről volna szó, pontosan erről:

[link]

Lehet ebből valami hátrány? Az ok, amiért akarom, processzor toronyhűtője nem igen fér így el.


2018. ápr. 22. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

2400Mhz-s Cl11-es DDR3?


Hát itt már nem csak dísznek szokott sajna rajta lenni.

Enyém pl egész meleg szokott lenni néha, én nem venném le.


Ha még nem vetted meg a hűtőt, akkor válassz inkább egy olyat ami elfér.

2018. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Bár nem dísznek van rajta, de elvileg kibírja folyamatos használat mellett is. A garit persze bukod, ami a Kingston HyperX termékeinél élettartam garanciát jelent. Tehát ha nincs megbontva, regisztráció után bármikor visszaküldheted a gyártónak.

Tehát összességébe én nem ajánlom, azért kellett volna vásárlás előtt megtervezni a gépépítést, nem random összevásárolni minden szart. Létezik olyan CPU hűtős is, ami direkt magas hűtésű RAM -okhoz van tervezve.

2018. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na először is használtan volt véve a ram, szóval gari már rég ugrott, másodszor alaplapom csak 1600Mhz-et támogat, így nincs kihasználva az a 2400MHz, így szerintem nem igen melegszik. Hogy miért ilyet vettem? Nagyon nagyon baráti áron jutottam hozzá, még mielőtt kérdés lenne, hogy miért nem vettél akkor kisebbet, olcsóbbat. Tehát elvileg akkor nem lesz tőle baja, köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 22. 23:40
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

"használtan volt véve a ram, szóval gari már rég ugrott"


Tévedés, van ugyan egy 3 éves magyarországi garancia, amit a bolt intéz, de mivel élettartam garanciás, lehetőséged van regisztrálni és visszaküldeni bármikor.

[link]

Csak fizikailag sértetlen termék kell hozzá, nem kell se blokk, se számla, se garancia jegy.

Persze, ha ez a lehetőség téged nem érdekel, nyugodtan leveheted a bordákat, 1600 Mhz -en kutya baja nem lesz.

2018. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!