Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 110-115 ezer forintos kategori...

110-115 ezer forintos kategoriaban milyen laptopok a legjobbak?

Figyelt kérdés

Linket is kuldjetek legyszi

Elore is koszonom



2018. ápr. 26. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
mire kell?
2018. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi komolyra, egyetemre megyek szeptemberben. Beadandok, filmnezes, skype ilyesmi
2018. ápr. 27. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg találsz pont a kereteden belül vagy valami akcióban egy gépet, akkor esetleg Acer Swift 1:

[link]


Szerintem az árában messze a legjobb. 1080p FHD kijelző, gyors kis masina (nekem is van egy ilyenem, és gyorsaságban nem marad el a sokkal komolyabb asztali gamer pc-mtől), a vékony elegáns és fém kialakítás meg pont passzol az egyetemi élethez.

TheVR-nak van róla 2 teszt videója ha jobban érdekel.


De ha nem találsz ilyet a kereteden belül, akkor esetleg még a Lenovo IdeaPad 320-ak vannak 100-120 között. Más nem igen van, de ha van is, akkor az inkább alulmarad vagy nem éri meg.


Ez a két lehetőség (inkább az előbbi) csak akkor él, ha csak új gépet szeretnél venni. Ha használt is jó, akkor mások jönnek szóba.

2018. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát inkább Acer, Asus. Nekem volt Lenovo tablet is, laptop is, borzalmas, én legalábbis azt nem javaslom.
2018. ápr. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 nekem Lenovo laptopom van, nem túl régóta. miért nem szereted a Lenovot?
2018. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen keretből hardveraprón nézelődnék, itt egy példa.

[link]

2018. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, meg azert van idom :)
2018. máj. 1. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!