Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom nem reagál a...

DHGamers kérdése:

A laptopom nem reagál a töltőre. Rárakom a töltőre de semmi be sem kapcsol. Egyszer csak merülni kezd. Nézem?

Figyelt kérdés

Be van

arkva töltőbe és, égis merül. Ujrainditottam hátha helyrejön. De nem jött helyre kikapcsoltam és most meg be sem kapcsol. Mi lehet a baja?



2018. ápr. 29. 07:35
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Én rámérnék első körben a töltőre, jön-e belőle valami. Lehet hogy tönkrement, vagy csak megtört a kábele.
2018. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
Jól mondja POC! Ha van kéznél multiméter akkor ki tudod egyszerűen mérni, hogy jó e a táp. Általában a táp szokott megdögleni és szerencsére cserével olcsón/gyorsan megoldódik.
2018. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kábeltörés lehet, valahol megtört, ezért az áram nem jut el a csatlakoztatóba, aminek köszönhetően nem tölt.
2018. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!