Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A barátom által össze állitott...

A barátom által össze állitott pc jo nekem?

Figyelt kérdés

mind2 konfignál be tett procinak 1 olcsobb es egy dragabb procit! De én szerintem olcsobb procit fogok venni hisz a vga ami jobban számit de lehet nem ez attol fugg mennyi penzem lesz


AMD:


[link]

vagy

[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Intel:

[link]

vagy


[link]


[link]


[link]


[link]


a tobbi ugyanaz


vga-kból tudom, hogy van szinte 10K-val olcsobban is olyan vga-k de ezeknek jobb a hutese meg minden...



2018. máj. 2. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A ház gagyi, a HDD lassú, a táp pedig borzalmas.
2018. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A barátomnak is olyan tápja van csak az fx 900W verzió es 2 rx 480-at és 16 gb ram-ot meg egy i7 4770S-et hajtat vele hdd-ből pedig van lassabb 5700 rpm-es is!!!
2018. máj. 2. 22:59
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezem pl táppal mi a gond úgy halottam nem egy favorit minöség viszont nem fog tonkre menni mellette minden alkatrész?!
2018. máj. 2. 23:00
 4/15 MGéza ***** válasza:
100%

Tápegységet ilyen sokwattos trágyadombot semmiképp se vegyél, minőségi 400-500w bőven megteszi, 700W ilyen árkategóriában egyszerűen nem is igazán létezik jó minőségű, viszont több kisebb teljesítményű, megbízható gyártótól származó tápegység kapható már ennyiért, bármelyikkel jobban jász mint ezzel. Be quiet! Pure Power 10 400w jobban illene ide, hasonló áron, vagy Seasonic S12II. Ha nagyon ragaszkodsz a sok watthoz akkor itt egy megbízható darab:

[link]

Az SSD ahhoz képest hogy M.2, egy tisztességes SATA III sebességét is alig tudja, akkor meg minek?

Az egér kínai tucatgyártmánynak néz ki, nem való semmire. De géjmer, mert világít...

Ház látványos, de ahogy a véleményíró is írja, ennyi pénzért 1-2mm vastag plexi vacak lehet ami több bosszúságot fog okozni mint örömet, szerintem rövid idő alatt az őrületbe kergetne úgy rezonálna.

Így első blikkre én ennyi hibát találtam benne, na ez sem kevés.

2018. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen sikerült mindent elrontani.
2018. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké tápbol akkor legyen az a 750w-s in win legalabb az boven eleg lesz ha kesobb valami komoly cucc-ra fejlesztenék. Egér-ből pedig akkor legyen ez: [link]
2018. máj. 3. 00:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne legyen 750W-os In Win, mert felesleges. Egy 550W-os táp már pont elég egy i7-6700K-hoz, és két darab GTX1080-hoz. Azt meg kötve hiszem, hogy egyhamar ilyesmire váltanál. A kérdésben leírt géphez bőven elég egy 450W-os táp, és még tartalék is lesz, jócskán.


HDD-nél mindaddig kevés bármi 7200RPM alatt, míg azon játékokat tárolsz.


Barátod "hozzáértéséről" pedig az mindent elárul, hogy képes egy hulladék 900W-os tápot venni 2 darab 480-hoz. Mondjuk még egy normális táp sem mentené meg a dolgot, mivel ma már egyszerűen értelmetlen egynél több GPU-t használni mindaddig, míg nem erre tervezett programmal dolgozol.

2018. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
EZT A GÉPET MOST FELEJTSD EL!!!
2018. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez úgy ahogy van egy szarkupac.

Táp megbízhatatlan, hulladék. Felejtsétek már ÖRÖKRE, hogy MINŐSÉGI, MEGBÍZHATÓ, 600-700W-os tápot nem fogtok kapni 20 ezer, de talán 30 alatt sem.

Egyébként ennek a nevében is benne van, hogy KEEP OUT!, magyarán nem szabad a gépbe beszerelni...

A gépház szintén egy gagyi szar. Házzal nem érdemes spórolni, mivel egy jó minőségű akár 10-15 évig kiszolgálhat.

CPU+videokártya párosítás(ok) szintén szörnyűek. Ryzen 5 mellé RX 560-at...

Az SSD szintén nem a legjobb.


A legegyszerűbb az lenne ha írnál egy keretösszeget és majd összerakunk neked egy gépet.

2018. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja bocs a tetű lassú HDD-t kihagytam a sorból.
2018. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!