Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ennyire gyenge a gtx...

Miért ennyire gyenge a gtx 650ti? Pls help

Figyelt kérdés

tehát az történt hogy ma vettem egy gtx 650ti-t. Beszereltem, feltelepítettem a legújabb drivereket és kiszeredtem volna próbálni a kártyát hogy mire is képes.

Elsőnek egy viszonylag gyenge játékal probáltam a csgo-val. Youtube-on már néztem teszteket és ott max grafikán fullhd-ban volt 150-től egészen 290-ig kiterjedő fps-e a csávónak. de amikor kipróbáltam csak fullhd-ban és minden lowon, kaptam kemyény 10fps-t. van rá esetleg tipp hogy mi lehet a baj? Maga a gép szépen fut semmi akadás nincs benne semmi csíkozódás de amikor elindítok egy játékot legyen akármilyen beállítás max 20 fps-t kapok.. korlátozva nincs az fps-em semmiben. További szép napot



2018. máj. 8. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
A videókátyára dugtad rá a monitort?
2018. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mik a géped paramétarei?
2018. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen a processzorod? Amúgy tényleg nem egy erőművész a 650ti, de a 2007-es laptopom is hozott ennyit. A driver-t rakd újra és nézd meg, hogy nem-e az alaplapba dugtad be a kábelt.
2018. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

650ti-nél esélytelen a 10fps, azzal a kártyával valami gond van. Újra kell pasztázni, kitakarítani, ha nem jó akkor gáz van.


(Nekem Gt720-al közepes beállításokkal 30+fps-em volt. 650ti pedig 300+%-al erősebb nála.)

2018. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 10Fps nagyon nem stimmel. Oké a 650 Ti egy nem túl combos, ráadásul már igencsak koros kártya, de azért ennyire nem szar.

KabyLake IGP pl. 720P-ben simán hoz stabil 60+FPS-t GTA V-ben low beállítások mellett. CSGO meg szinte bármin elfut.

2018. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1: Tutira az lesz a gond. Az utóbbi egy évben legalább húsz ilyen esettel találkoztam.
2018. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet az integrált viszi valamiért a játékot, nem a 650,ha van,akkor tiltsd le és próbáld újra.
2018. máj. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A videólártyára van rádugva és arra is van állítva, szerintem a kártyának valami baja lehet. Nem hiszem már el hogy az emberek ennyire szemetek másokkal, simán átvágnak. Már kezd nagyon elegem lenni ezekből a patkány emberekbő!
2018. máj. 9. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki, pasztázd újra. Többi komponens?
2018. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!