Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom eldönteni milyen...

Honnan tudom eldönteni milyen a videókártyám?

Figyelt kérdés
Én rendeltem egy gépet egy 1gb-os videó kártyával, 500gb-os merevlemezzel, még mielőtt örültem volna neki leellenőriztem azt kaptam meg amit akartam-e, de nem. A hely fele akkora volt, ezért a videó kártyát is megnéztem. A márkája Nvidia GeForce GT 440. Rákerestem hogy ez mekkora és azt írta. hogyha GDDR5 akkor 512-es, ha DDR3 akkor 1gb-os honnan tudom eldönteni, hogy ez melyik? Köszönöm előre a válaszokat!

2018. máj. 14. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezerféle tesztgprogi van rá: [link]
2018. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:

Már a videokártya drivere is kiírja neked, de ha mindent tudni akarsz, tegyél fel egy AIDA64 programot, az mindenről mindent kilistáz.


Amúgy jobban jártál, ha DDR5 memóriával szerelt változatot kaptál.

A DDR3 nagyon harmatos még egy ilyen kártyához is.

2018. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

B verzió:

GPU-Z, az is listázza a szükséges adatokat, mint hogy milyen DDR-rel szelt, hány gb vram van rajta stb.

2018. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!