Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SAPPHIRE RADEON RX 560 2GB OC...

SAPPHIRE RADEON RX 560 2GB OC DDR5 videókártya tuning, túlhúzás, overclock? Hogyan?

Figyelt kérdés
A fent említett videókártyámat szeretném húzni az AMD Radeon settingsben, mennyit emelhetek biztonságosan az órajeleken , feszültségeken? Illetve mekkora teljesítmény növekedés érhető el például játékok alatt?

2018. máj. 15. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Óránként megkérdezed? Gyenge kártya. A kertben húzgálhatod. Ott több értelme van. Túl fog hevülni, azt úgy sem fogja hozni a szintjét egy nagyobb kártyának. De azért válaszolok, hogy jó le tudj pontozni mert megsértődik a kis lelked. 1-2 tized voltot tudsz feszültséget emelni anélkül, hogy gond lenne. Ez nagyjából 2-3% teljesítménynövekedést fog eredményezni. A Ventilátorod jobban fog pörögni. Tessék gyűjteni nagyobb kártyára, ha nagyobb teljesítmény kell.
2018. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, tedd fel apróra válts jobb kártyára.
2018. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, ha lepontoználak maximum a szerintem feleslegesen flegma stílusod miatt lenne, de nem teszem, egy egyszerű segítségkéréssel fordultam az itt lévőkhöz, továbbá tudomásom szerint egyszer kérdeztem meg, mert egy elég hibásan írtat letöröltem..netán kint maradt? Akkor sorry.

A válaszod értékelhető (segítő) részét köszönöm .

2018. máj. 15. 18:07
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Egyenlőre egy érdeklődés volt, de válaszaitok alapján nem éri meg , tehát nagyobb videókártya lesz, de mivel most vagyok túl egy nagyobb kiadáson a géppel kapcsolatban ez még kicsit várat.
2018. máj. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!