Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szükséges BIOS frissítés egy...

Szükséges BIOS frissítés egy Gigabyte B360M DS3H alaplapnál Intel Core i5-8400-as processzorral?

Figyelt kérdés
Szeretnék gépet vásárolni a közeljövőben és nem szeretnék plusz pénzt kidobni feleslegesen BIOS frissítésre. Tudom, hogy itthon is megoldható de nem szeretném a véletlenre bízni.

2018. máj. 19. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A CPU support szerint F2-es bois kell neki. Ez a gyári alap bios-a, ezzel kapod az alaplapot, tehát szerintem nem kell a frissítés.

Otthon esetleg, ha szükségét érzed frissíthetsz a legújabbra.

2018. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2018. máj. 19. 16:27
 3/6 xKakashix ***** válasza:
nem szükséges igazából, de lefrissítheted
2018. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de ha mégis szeretnél, pár kattintás az egész, felesleges érte fizetni a boltnak. Jelenleg F4 az aktuális.
2018. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A "felesleges fizetni" azért erőteljes kifejezés, ha nem támogatná a lap alap BIOS-on a kinézett processzort.

Itt valóban nem kell, elmegy szépen ha összerakod a gépet, de én emlékszem még hányan jöttek ide sírni amikor bejött a kaby lake, aztán mentek sorra a kérdések, miért nem megy a H110-es lap a kaby lake-s procival. Ja, hogy nem BIOS frissített? Akkor el se indul a gép. Kb ilyentájt került be a BIOS frissítési opció is a webshopokba, mikor sokaknak sírt a szájuk, mert spórolni akartak pár ezret aztán pofára estek.

2018. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A "felesleges fizetni" azért erőteljes kifejezés, ha nem támogatná a lap alap BIOS-on a kinézett processzort."


De ez esetben TÁMOGATJA. Szóval nem értem, mi a probléma tárgya. Amikor muszáj frissíteni (pl. újabb Ryzenek esetében stb), én is mindig kihangsúlyozom, hogy nem fog menni nélküle.

2018. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!