Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapcsere után hogy törölje...

Alaplapcsere után hogy töröljek minden régi drivert?

Figyelt kérdés
Az eszközkezelőben az újakat látni csak. Valahogy ki lehet listáztatni minden olyan drivert ami éppen most nincs benne?

2018. máj. 22. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
rendszer újratelepítés megoldja.
2018. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy kilistázós kis programot, majd egyesével töröltem a drivert.

Ujratelepites nem jatszik, rengeteg program meg minden van rajt, nem is tudom sokan miert dobaloznak ezzel olyan konnyen, mintha utana minden menne ugyanugy tovabb..

2018. máj. 22. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Win 10-nél nem kell újrarakni a rendszert. Felismeri, és telepíti az új lap driverét, valamint kilövi a régieket. Nem okoz ütközést és kék halált mint anno win 7-nél. Jó pár win 10-es rendszerrel szerelt gépben cseréltem már lapot köztük a sajátomban is (amd-ről intelre váltás). A neten van rengeteg info erről. A win 10 nagyon rugalmasan kezeli a lap cserét.
2018. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem 7-el is simán ment, pedig aztán az előző amd volt, ez meg intel. Ezert leszedegettem az elobb emlitett modszerrel a felesleget, meg felpakoltam az ujakat, eddig hibatlan
2018. máj. 22. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Win 7-el is működik a dolog, bár ezt nem akartam írni mert feltételeztem, hogy win 10-ed van. :)
2018. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!