Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TV-hez milyen külső merevlemez...

TV-hez milyen külső merevlemez alkalmas?

Figyelt kérdés

UHD tartalmak lejátszására.

Két típust néztem ki,

az egyik:

[link]


és a másik:

[link]


A TV 1A áramerősséget ad le elvileg az USB porton. Ez elég ahhoz, hogy "meghajtsa" a 2TB HDD-ket, vagy nézzek 1 terrásokat? Vagy mindenképp 3.5"-os kell külső áramellátással?


Köszi.



2018. máj. 23. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb ha olyat veszel aminek van külső tápja.

-Így nem lesz gondod.

2018. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a 2 jó , 1 A elég a lemeznek, én laptop merevlemezt próbáltam és működött, viszont azt tudni kellene ha kikacsolva van a TV ad e áramot az USB re mert akkor fölöslegesen csak pörgeti
2018. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Azt nem tudom, hogy kikapcsolt allapotban ad-e le aramot vagy sem, Samsung Smart TV, legujabb szeria.


Szoval akkor a 2,5"-os HDD-k beerik az 1A-val is?

2018. máj. 30. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Az USB 2.0 is elviszi a külső merevlemezt (max 500mAh tud)
2018. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor tehat az Aqua webshopján hülyeséget mondtak azzal, hogy egy 2TB Toshiba külső lemezhez (2,5") LEGALÁBB 1,5A kell?
2018. máj. 30. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet, itt van elöttem a laptop merevlemez mondjuk ez sata2 az van ráírva +5V 0,451 A - talán ez a 0,5A, a munkatársam hozott külső lemezt USB 3.0 volt a munkahelyi gépeken csak 2.0 van de elvitte , ha meg mégsem vinné el a TVd tizen pár napig vissza lehet küldeni indoklás nélkül is
2018. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Igen, tudom hogy vissza lehetne küldeni, de az talán fölösleges macera.


Amellett döntöttem végül, hogy veszek egy normál 3,5"-ös merevlemezt (2TB), és hozzá egy külső házat, aminek külön tápja van. Így biztos az áramellátás, árban sem drágább, és a későbbiekben esetleg bővíthető is a lemez. Illetve gyorsabb is lesz nagy valószínűséggel, mert így 7200rpm-es NAS HDD-t fogok belerakni.

2018. jún. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!