Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gamer laptopot vennétek?

Totolala kérdése:

Melyik gamer laptopot vennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok? Alsó-közép kategóriás “gamer” laptopot szeretnék venni, de nem tudom, melyiket válasszam.

300 ezer Ft alatt szeretném megúszni, így hogy normális config is legyen, főként csak a Lenovo y520 széria tűnik megfelelőnek. Egyetemre kellene, amit egy mechatronikai mérnöknek meg kell csinálni, azt tudja, de főként játékra kellene.

Van számos konfig, 1050Ti vga az biztosan kelleni fog. A kérdés az lenne, hogy az i5 7300HQ-val, vagy ag i7-tel vegyem? A PUBG elég CPU éhes, talán azért kellhet az i7.

Mivel ezekben 5400rpm-es vinyó van, az lenne az első lépés, hogy belerakatok ey 256gbos m.2-es ssd-t, mert az a HDD kín lassú. Valami javaslat esetleg másik laptopra? I5 vagy I7?


2018. máj. 24. 22:41
 1/4 xKakashix ***** válasza:

[link]


[link]


igazából 20k különbség van az i5 és i7 között, ha a legolcsóbbakat nézzük és az i7-el 2tb-os hdd-t kapsz, mivel a procit csak úgy laptopban nem tudod cserélni szerintem megéri, én inkább az i7-et választanám

2018. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xKakashix ***** válasza:

[link]


sőt találtam egy jobbat 512gb ssd-vel, ezt venném :D

2018. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Ennek milyen lehet a hűtése? Elég kis vékonyka, nekem forrófejűnek tűnik. Nem szeretném, hogy 100-110 fokon pörögjön a proci. :/


+ háiába van 281 ezertől, én csak 320 fölött látok a webshopokban.

2018. máj. 25. 13:55
 4/4 xKakashix ***** válasza:
media marktba 281k ingyenes kiszállítással most akciósan, amúgy 320k körül kapni mindenhol, ennyiért nagyon megéri, ráadásul 512gb ssd-vel, én megvenném, az alján elég sok a szellőző nyílás ahogy néztem, szóval nem árt venni hozzá egy jó laptop hűtőt, nehogy azt hidd, hogy a lenovo nem melegszik, ebben az árban minden laptop melegszik, esetleg nézz utána YT-on, hátha találsz róla tesztet
2018. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!