Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps4-hez lehet billentyűzetet...

Ps4-hez lehet billentyűzetet és egeret használni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom egy konzol vásárlásán. Eddig pc-s voltam és nem magyon megy a kontrolleres irányítás az fps játékokban, többihez egyébkén kifejezetten szeretem használni. Az lenne a kérdésem, ha vennék mondjuk egy ps4 slimet, tudnék hozzá csatlakoztatni egeret és billentyűzetet? Kell venni valami speckó egeret, vagy jó egy sima is? Nekem egy a4tech vezeték nélküli egerem van, ugye ahhoz van program pc-re, azt lehetne használni konzolon? A válaszokat előre is köszi!

2018. máj. 26. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A konzol támogatja(~netezni tudsz normálisan), de a játékok többnyire nem.
2018. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hardveresen képes rá a PS4, de alig néhány játék támogatja:

Fortnite

War Thunder

Final Fantasy XIV

Neverwinter

DC Universe Online

A vezeték nélküli egereket nem támogatja, vezetékes kell hozzá.


Ha az összes játékban szeretnéd használni őket, kell venned egy egér/billentyűzet adaptert, ami szoftveresen emulálja a kontrollert, de az nem lesz olcsó móka. A legjobb a XIM Apex, 100 dollárért/fontért:

[link]

2018. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem akkor valószínűleg veszek egy olyat amit ajánlottál. Köszi a válaszokat!
2018. máj. 27. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Szerintem megéri az árát, még akkor is, ha csak single player játékokban használod, de multiban meg pláne. Sokak szerint csalás ilyet használni multiplayerben, de én sosem leszek olyan jó játékos, hogy veszélyt jelentsek a játékegyensúlyra. Pl. azokban a Call of Duty játékokban, amik megvannak PC-re és PS4-re is, gyakorlatilag egyforma az eredményességem (K/D arány, stb).
2018. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nézegettem és láttem egy olyat is hogy xim4. Az mit tud? :D Ha nekem van egerem és lesz billentyűzetem azt vegyem, vagy az apex-et?
2018. máj. 27. 19:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy A4tech bloody r70 egerem van (link: [link] ) illetve egy kolink kbv8 billentyűzetem lesz valószíínűleg, szerintetek működni fog vele? Egyik sincs rajta a kompatibilitási listán (link: [link] )
2018. máj. 27. 20:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és tudtok mondani egy helyet ahol lehet kapni? Mert én kerestem de vagy elfogyott, vagy kifutott, vagy használt. Inkább újonnan venném ha nem nagyon drága.
2018. máj. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!