Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kondíciótól lefelé...

Dongaben kérdése:

Milyen kondíciótól lefelé számít "kukának" egy HDD?

Figyelt kérdés
Egyik családtagom laptopját kellene újratelepíteni, de már a formázás elakad 25%-nál. HDSentinel szerint 83%-os a HDD. Érdemes még bajlódni vele?

2018. máj. 27. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kondíciós százalék az irányadó abban az esetben ha egy vinyót már formázni sem lehet. Az már akkor kuka mert innentől kezdve bármi megtörténhet vele és annak az ellenkezője is :)
2018. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most ráküldtem egy "regenerátort". Még az elején tart, de már gyalázatosan sok a hibás szektor.:( Azért még várom a "csodát".:)

2018. máj. 27. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz. Pár szektorhibánál segíthet szoftver, de a több csak még többet szül.
2018. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Én sem látom értelmét most már...még rosszabb a hibás szektorok aránya...:(
2018. máj. 27. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Most ráküldtem egy "regenerátort". Még az elején tart, de már gyalázatosan sok a hibás szektor.:( Azért még várom a "csodát".:)"


Csodát ne várj a hdd regenerátor nem arra való hogy tökéletes vinyót csináljon.

Ezzel csak kizárod a rossz szektorokat hogy menteni tudj róla.

2018. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A regenerator nem rossz, viszont inkabb csak adatmentesre. Meg annyit lehet tenni, hogy ha viszonylag egy helyen vannak egymas utan ahibas szektorok, akkor arra a reszre ne rakj particiot. Igy en egy hasznalhatatlan vinyot teljesen hibatlanul hasznaltam egy-masfel evig, aztan egyszer csak bekakkantott veglegesen. Ha random szaporodnak a hibas szektorok akkor a fejjel is gond van, menthetetlen a dolog
2018. máj. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt is köszönöm mindenkinek. Kuka lett...
2018. máj. 31. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!