Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen SSD jó ebbe a laptopba?...

Milyen SSD jó ebbe a laptopba? (Acer Aspire F5-573G-56SS)

Figyelt kérdés
Találtam néhányat, de pontosan nem tudom melyik lenne jó. Vagy hogy lehet megnézni, hogy milyen SSD illik a laptopomhoz?

2018. máj. 28. 18:18
 1/3 Estienne ***** válasza:

Az SSD szabvány méret csak úgy mint a winchester. Mind 2.5 col / inch és a sata csatlakozás is ugyanott van. Vagyis bármelyik! (pesze ha nem m.sata, m2.sata kártyáról beszélünk)


Ha van optikai meghajtód, kis pénzért tudok adni ODD-boxot amibe bele tudod építeni a winchestert és a gép is látja. Tehát a tárhellyel sem kell szűkölködnöd. De ezt csak zárójelben.

2018. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A laptopok 99%-a SATA3 (vagy régebbi laptop esetén SATA2) foglalattal rendelkezik, így ha SATA3 SSD-t veszel, akkor nem tudsz hibázni.


Kedvező árú Kingston UV400 és V300 szériás SSD-ket olyan laptopokba ajánlom, amelyek napi használatban tanulásra, böngészésére, levelezésre, filmnézésre vannak használva. A sebességbeli differencia így is sokszoros lesz egy HDD-hez képest, ég és föld a különbség.


● Középkategóriás Kingston HyperX Fury és Savage SSD-ket olyan gépekbe ajánljuk, ami komolyabb munkára vagy éppen játékra is be van fogva alkalmanként, esetleg videóvágással, fotószerkesztéssel is foglalkozol.


● Csúcskategóriás Samsung 840 és 850 EVO (és PRO) szériás SSD meghajtókat olyan laptopokba ajánlunk, amelyek egész napos (8-10 óra napi használat) munkára vannak használva, céges környezetben, kifejezetten adatigényes programokkal megfűszerezve. Természetesen komolyabb, akár huzamosabb videóvágásra, fotószerkesztésre, adatbázisokkal való munkára ugyancsak kiválóak ezek a típusok.


[link]

2018. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estienne ***** válasza:
Kedves előző. Én még az olcsóbb kategóriához a kingston A400 -at is (sőt!) hozzávenném aminek az ára már szinte ajándék. (nincs egy éve dupla ennyiért vettem mint most amennyiért adják). Minden gépbe SSD-t :D
2018. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!