Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS Windows telepítésnél ha...

SOS Windows telepítésnél ha azt választom, hogy semmit se tartson meg, akkor mindent töröl, minden partícióról?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy 1TB-s HDD 2 partícióra osztva, és most tettem be egy SSD-t. Az SSD-re másoltam a telepítőt onnan futtattam. Akkor csak onnan törli a dolgokat (semmit, mert formázva lett) vagy minden más meghajtóról is?

2018. máj. 28. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, hova akarod tenni a windowst. Gondolom az SSD-re ezért nem szerencsés onnan futtatni illetve ki kéne venni a HDD-t amíg SSD-re telepítesz. Meg aztán kéne egy bootszektor is az SSd-re ha onnan akarsz bootolni. Egyszerűbbnek látom ha lemezről vagy pendrive-ról bootolsz és telepítesz az SSD-re.
2018. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lepontozó írja már meg, hogy szerinte mi nem jó abban amit írtam.
2018. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak idióták, mindenesetre én köszönöm, számomra kielégítő válasz volt.
2018. máj. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!