Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan lefagy a gép, van...

CLH15 kérdése:

Állandóan lefagy a gép, van ötletetek mi segíthet?

Figyelt kérdés

sziasztok,


van egy elég régi samsung laptopom, windows 7 starter fut rajta. egy ideig nem volt használva, aztán mikor újra legelőször bekapcsoltam, minden szépen elindult, viszont 1-3 perc után egyfolytában lefagy. csak a kurzor mozog, viszont pár kattintás után már az sem. semmilyen billentyűzetkombinációra nem reagál, csak az segít ha a kikapcsoló gombbal kinyomom, és ez azóta így megy, csak csökkentett módban tudom bekapcsolni és használni. vírus ellen már szkenneltem, de nem volt semmi. letöltöttem egy programot (Hard Disk Sentinel), ott azt írja hogy a merevlemez állapota hibátlan, a hőmérséklettel sincs gond. lassan tényleg nem tudom mi tévő legyek, az a baj hogy nem ismerem ki magam olyan nagyon magam e téren és már az egész netet átnéztem, remélem azért hogy valaki tud segíteni nekem, köszönöm előre is!



2018. jún. 2. 22:03
 1/4 anonim válasza:
fagyas sok mindentol lehet. de altalaban vagy ram hiba vagy proci eloszor is csinalj egy ram tesztet innen le tudod tolteni [link]
2018. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már ellenőriztem a windows memóriadiagnosztikával és nem talált problémát
2018. jún. 2. 22:26
 3/4 Ali27 válasza:
alap dolgok közé tartozik és szerintem ezt is lecsekkoltad meg írtad is h hiátlannak jelzi de ha pl megtelik a gépünk merevlemeze akkor is tud jókat fagyogatni:) ha még esetleg nem nézted meg érdemes kicsit rendberakni illetve javaslon ccleanert.... van egy jó funkciója mikor átvizsgálja gépedet és valami elérési vagy felesleges dolgot/hibát talál megoldja neked... illetve még házi megoldásnak egy alapos belső takarítást javaslok egyik haverom gépében már pókhálók voltak kitakarítottuk és érezhető volt a különbség... de én is az előzővel értek egyet ram proci:/
2018. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 az a vicces hogy még a fele sem telt meg a memóriámnak úgyhogy az se lehet a baj hogy pl nem lenne elég szabad hely a gépen :/
2018. jún. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!