Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemlnyetek erről a...

Mi a vélemlnyetek erről a gamer gépről?

Figyelt kérdés

CPU: [link]

GPU: [link]

MOBO: [link]

RAM: [link]

Ház: [link]

HDD: [link]

SSD: az előző gépemből átteszek egy 120gb körüli kingstone ssd-t.

Táp: [link]



Tudom román, de el lehet igazodni szerintem. Szerintetek jó lesz? Van bármi kompatibilitási gond? Esetleg ti mit változtatnátok meg? Mit lehetne max használtan venni, hogy olcsóbb legyen?


Előre is köszönöm a válaszotokat.



2018. jún. 3. 12:59
 1/10 A kérdező kommentje:

SSD: [link]


használt de ingyen van ;)

2018. jún. 3. 13:06
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó konfig, szerintem minden passzol.


Ramból lehet venni talán gyorsabbat, nagy árkülönbség nincs. Pl 3000Mhz-st vagy akár nagyobbat.

2018. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A RAM-ból teljesen felesleges magasabb órajelűt venni,játékra teljesen mind1,de akkor minek a drágább. :)

Teszt:

https://www.youtube.com/watch?v=cLg1YwH0QOA

2018. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 3


Ryzen !!44!!!444!! (na jó, anno én se tudtam ezt sry)


Keress rá google-n. A Ryzen igen is meghálálja a nagyobb ramot. Az intel valóban nem.

2018. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ramot majd mindenkeppen fogom boviteni 16gb-ra, de akkor hany hz-s is legyen? Ami a legolcsobb, igy is igen draganak tartom(de persze megeri az biztos). Egyéb észrevétel? Valamint valaki még megerősítené, hogy ramon kívűl minden kompatibilis-e?
2018. jún. 3. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:

A konfigurációval úgy tűnik nincs baj. :)

Ezeket a videókat találtam most így hirtelen:


https://www.youtube.com/watch?v=RVMK_-IX6wA


https://www.youtube.com/watch?v=D_Yt4vSZKVk


Nekem még mindig az jön le hogy aligha számít melyiket veszed.Persze ártól függ,ha nem sokkal drágábban megkapod a magasabb órajelűt akkor nyugodtan vedd meg!

2018. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze azért függ hogy milyen játékról van szó,néha igenis jól jön a magasabb órajel Intelnél is!

Ez kimaradt.

2018. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

S az okoz bármi gondot, ha szabadon van a ram (nincs rajta olyan müanyag cucc)?


Valamint melyik alkatrészeket érdemes használtan venni ezek közül és hol kapok olyan használt cuccokat, amiket kiszállítanak Romániában?

2018. jún. 5. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a "műanyag" cucc az a hűtőborda és természetesen fém. :) Igazság szerint eloszlatja a hőt,de nincs abból se gond ha egy "csupasz" verziót veszel,biztos van a gépházban ventilátor,az mozgatja a levegőt teljesen elég neki.


Amit érdemes használtan venni az a processzor,ha rendeltetésszerűen használta az előző tulaj akkor az 99% hogy nem lesz baja még garancia lejárta után sem.


Egyéb alkatrészt én használtan tuti garanciával vennék.

2018. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 totolala ***** válasza:
fölös a 6gb-os 1060 szerintem.. 3gb-ost 80e forint környékén kapsz.
2018. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!