Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell ilyenkor csinálni?

Boti505 kérdése:

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt videókártyát és azt csinálja, ha elindítok valamilyen játékot (pl.: Hello Neighbor) és felveszem maxra a beállításokat, akkor kiakad. De ha lowban játszok akkor nem. Megnéztem és amikor kiakad akkor általában 35-45 fokos a kártya. De előtte vettem egy használt alaplapot is, nem tudom, hogy lehet-e köze hozzá. (videókártya egy gtx 650 TI)

2018. jún. 3. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A 45 fok egyáltalán nem magas. Ott más lehet a gond, lehet hogy ezért adta el az előző gazdája.

Ha a lapod is használt akkor bizony lehet azzal is gond. Próbáld ki a kártyát másnál.

2018. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fantom83 ***** válasza:

Lehet a kártya nem tudja felvenni a teljesítményéhez szükséges energiát,ezért akad ki?

Lowon semmi baj,de max beállításnál kell neki a kb 65W,ha jól tudom nincs rajta táp csatlakozó...

2018. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
450w-os tápom van és egy 6 pines csatlakozó megy a kártyába
2018. jún. 3. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Titanium, akkor ez egy 110 wattos kártya. Kell lenni rajta egy 6 pólusú tápcsatlakozónak. Azt csatlakoztattad hozzá?
2018. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Furmark-al menj végig rajta, ha ott van valami akkor instabil.

Valószínűleg akkor a táppal van gond.

Ha tápcsere után is hasonló gond van akkor meg lehet próbálni a feszültség emelését, a frekvencia visszavételét de előfordulhat hogy a végét járja.

2018. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
60 fokig ment fel. Igen, csatlakoztatva van a táppal a kártya
2018. jún. 3. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!