Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a jobb? linkek lent

Melyik laptop a jobb? linkek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]

az 500GB is elég, viszont az első processzora gyorsabb, de a másodiké viszont újabb generáció, és benchmark szerint erősebb is. a második mellett szól még, hogy matt kijelzős.

válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm!



2018. jún. 5. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elso mellett szol a dedikalt videokartya, ami nem a rambol foglal le maganak memoriat. Filmezesre, netezesre mindketto eleg. Egy ssd-s valtozat nagyon feldobna az egeszet.
2018. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Acer az jó választás, igazán nincsenek nagy különbségek talán a matt kijelző miatt a második. Ha valamelyik SSD-vel lenne akkor arra tenném le a voksot de az nincs egyikben sem...
2018. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én 2007 áprilisban vettem egy új Acer laptopot még mindig nagyon jó, bár már lassan le fogom cserélni, de internetezésre és filmezésre meg régebbi játékokhoz még mindig bírja. Egy laptop hűtő azért kell alájuk mert a hűtés nem csillagos ötös, de nem kell bekapcsolni a megemelés is elég...
2018. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! igen, SSD beszerelésén én is gondolkozom, ha igényli
2018. jún. 5. 14:48
 5/6 xKakashix ***** válasza:
az 1. valamivel jobb a dedikált videókártya miatt
2018. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessek.


[link]

2018. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!