Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezek a hardverek...

Szerintetek ezek a hardverek megfelelőek Cs:Go, LoL, esetleg néhány újabb játékokra?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Azon vagyok hogy veszek egy gépet, de én attól félek hogy csalódni fogok bennük.. Igaz ebben az árban nem kapok jobbat.. De csak kíváncsi vagyok a véleményetekre esetleg tapasztalatokra... Az egyik az a videókártya ami Gigabyte Gtx 460. A másik pedig az Intel Xenon L5420.. Amúgy 4gb ram. Chieftech 550w os tap. Szóval ezek csgo, lol, meg talán pubg, vagy fortnite ra elegek? Ramot tervezem még fejleszteni.. Csak nemtudom hogy ddr2 vagy 3 as.. Válaszokat előre is köszönöm.

2018. jún. 7. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

cségó lol meg fortnájt menni fog. pábdzsí nem valószínű.

Hasolnó gépet ajándékoztam el nemrégen (cpu ua. ram 8gb. vga egy kat. ) és erre a célra még épp megfelel. Komolyabb/újabb játékokra már nemigen.

2018. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
proci, vga még alkalmas még az a 4 gb ram is elég ezekhez a játékokhoz ! De a cs:go , lol tökéletesen fognak futni full hd ultrán. Még 4 gb ram-al is. Még pubg is el fog döcögni valahogy 720p-be!
2018. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A PUBG felejtős, Fortnite még elfuthat, de itt mindenképp kísérletezd ki a megfelelő beállítást ugyanis nem fogja tudni a konfig max beállításokkal futtatni ezt a játékot. Ha tippelhetnék, olyan közepes körül fog menni akár még FullHD-ban is. A LoL gépigénye meg egy vicc, az maxon fog futni. Esetleg a klienssel gyűlhet meg majd a baja itt-ott a gépednek, de ha annyira fogná a sok kliens animáció a gépet le is lehet azokat tiltani.


Mennyiért vennéd meg ezt a gépet? Csak érdekel, mert ha olyan a keret akkor lehet tudok neked ajánlani zsír új konfigot (komponensenként, neked kéne összeraknod), ami mondjuk fejlesztés szempontjából sokkal több lehetőséget biztosít.

2018. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30 ezer forint ért venném meg. Köszönöm a válaszokat és a tippeket
2018. jún. 7. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát annyiért semmit sem tudok ajánlani, legalábbis újonnan nem. Viszont hardveraprón nézegethetnél megbízhatóbb eladók kínálatában használtat, hátha jobbat találsz.
2018. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, meglesem😊
2018. jún. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!