Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tanácsra volna szükségem,...

Tanácsra volna szükségem, gépház melyik részére volna érdemes felszerelni a PC ventilátorokat a lehető legjobb hatásfok érdekében?

Figyelt kérdés

PC ventilátorokat akarok vásárolni, viszont nem tudom, hogy hova érdemes úgy elhelyezni a ventilátorokat, hogy a lehető legjobb hatásfokot érjem el. A ház oldalán van 2 hely kialakítva és a ház hátsó részén is 2 hely van kialakítva a ventilátornak, viszont elől nincs lehetőség felszerelni.


A kérdés, hogy a lehetőségek közül hová volna érdemes felszerelni?

Gondoltam, hogy 1et hátra felülre, hogy elszívja a felső táp meleg levegőjét, egyet meg alul oldalra, hogy szívjon be egy kis friss levegőt, viszont ez nem okoz turbilenciát?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 8. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

néz vidiket és rájosz a ha csak kifeled van jobban teljesit mindegyiknel ha van 1 szabad lyuk... -youtuben te is rátalálsz anyi biztos h az egyik vidiben fust volt a pc-ben és azt neztek h meik jobb, és csak kifele gyozot

1 szabad lyukkal...

2018. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*és a csak ki..
2018. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fantom83 ***** válasza:

A leírtakból nekem az jött át,h ha így van kialakítva egy gépház,arra kár költeni.

Nem nagy pénzért kapsz Thermaltake Commander gépházat.

Az jóformán ventik nélkül is kiszellőzik.(saját tapasztalat)

2018. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!